Profile Picture

Pracownia Fotografii Artystycznej Krzysztof Kisała

Witamy na naszym blogu ! Zajmujemy się utrwalaniem na fotografiach pięknych chwil Waszego życia. Reportaże ślubne, sesje noworodków, sesje rodzinne i dzieciaczków starszych to coś czym żyjemy :) Jeżeli chcielibyście skorzystać z naszych usług fotograficznych to zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT :) Zdjęcia wykonujemy głównie w takich miastach jak Wałbrzych, Świdnica, Wrocław, Legnica i Jelenia Góra, jednak bardzo często również w najdalszych zakątkach Polski :) Mamy nadzieję, że miło spędzicie tu czas.

Blogowe zajawki

Środek sezonu ślubnego nie pozwala za bardzo na utrzymywanie bloga przy życiu :)
Tak więc dziś trochę inaczej. Dziś kilka „zajawek” o tym co było, a jednocześnie co będzie na blogu. Jeżeli macie swój profil na portalu społecznościowym Facebook to zapraszam na mój Fanpage – tam na bieżąco pojawiają się zdjęcia ;)

Będzie fantastyczny dzień Marty i Marcina, u których na weselu, dzięki wspaniałej atmosferze czułem się bardziej jak gość niż wynajęty fotograf.

Pojawi się kilka zdjęć, które powstały na warsztatach u Kasi Widmańskiej. Świetny fotograf i niesamowita charyzma. Bardzo fajnie było przy okazji tego dnia spotkać tyle fajnych ludzi :)

Będzie też o kilku pięknych, niebieskookich dziewczynkach. Wiki, Amelia i Nina gościły przed obiektywem.

Gabrysia i Karol pojawią się w słonecznej sesji narzeczeńskiej

Pokażę kilka pocztówek z kilkudniowego wyjazdu w Alpy :)

Nie zabraknie też paru zdjęć z kolejnej wizyty kochanych Paśników , którzy pojawili się u nas w doborowym towarzystwie :D

To wszystko oraz wiele innych już niebawem na blogu :D
Tymczasem wracam do obróbki ;)

Tags: , , , ,

Like this post? Share it!

  • Tweet
  • Facebook

3 Responses to “Blogowe zajawki”

  1. Andrusiewicz pisze:

    ale narobiles smakow, o czlowieku, teraz bede Cie ciagle gnebil zebys cos wrzucil (dalej nie dziala mi alt i nie mam polskich liter)…

  2. Ania Pawleta pisze:

    Super się wszystko zapowiada, tylko nie każ nm zbyt długo czekać ;)

Leave a Reply


*

 

All Images Copyright Pracownia Fotografii Artystycznej Krzysztof Kisała | Blog Theme Created by LJP & SLR Lounge