Profile Picture

Pracownia Fotografii Artystycznej Krzysztof Kisała

Witamy na naszym blogu ! Zajmujemy się utrwalaniem na fotografiach pięknych chwil Waszego życia. Reportaże ślubne, sesje noworodków, sesje rodzinne i dzieciaczków starszych to coś czym żyjemy :) Jeżeli chcielibyście skorzystać z naszych usług fotograficznych to zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT :) Zdjęcia wykonujemy głównie w takich miastach jak Wałbrzych, Świdnica, Wrocław, Legnica i Jelenia Góra, jednak bardzo często również w najdalszych zakątkach Polski :) Mamy nadzieję, że miło spędzicie tu czas.

Konkurs ! Sesja zdjęciowa dla dziecka za darmo!

Konkurs dla wszystkich posiadaczy profilu na portalu społecznościowym Facebook !!! Do wygrania zupełnie darmowa sesja zdjęciowa dla dziecka.

Zabawa rusza z dniem dzisiejszym, a jej rozstrzygnięcie nastąpi 15 maja 2011 r. W tym czasie należy umieścić na mojej tablicy : www.facebook.com/kisala.fotografia zdjęcie swojej pociechy i do końca trwania konkursu zebrać przy nim największą liczbę „Lubię to”  :) Zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci darmowej sesji, której efektem będzie 15 zdjęć. Zdjęcia pojawią zarówno tu na blogu jak i na portalu  www.walbrzyszek.com ,który jest patronem medialnym akcji.  Sesja odbędzie się we wcześniej ustalonym terminie na terenie Jedliny Zdroju.

Zapraszam wszystkich do zabawy i życzę powodzenia :))

Tags: , , , ,

Like this post? Share it!

  • Tweet
  • Facebook

Leave a Reply


*

 

All Images Copyright Pracownia Fotografii Artystycznej Krzysztof Kisała | Blog Theme Created by LJP & SLR Lounge