Profile Picture

Pracownia Fotografii Artystycznej Krzysztof Kisała

Witamy na naszym blogu ! Zajmujemy się utrwalaniem na fotografiach pięknych chwil Waszego życia. Reportaże ślubne, sesje noworodków, sesje rodzinne i dzieciaczków starszych to coś czym żyjemy :) Jeżeli chcielibyście skorzystać z naszych usług fotograficznych to zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT :) Zdjęcia wykonujemy głównie w takich miastach jak Wałbrzych, Świdnica, Wrocław, Legnica i Jelenia Góra, jednak bardzo często również w najdalszych zakątkach Polski :) Mamy nadzieję, że miło spędzicie tu czas.

Madzia i Adam – czyli brat się żeni !

Dziś zapowiadany wcześniej niesamowity ślub Madzi i Adama. Niesamowity z wielu powodów. Wspaniały kościół i piękna ceremonia, cudowna sala weselna i meeega zabawa, super Kapela, ale przede wszystkim niesamowici ludzie z Magdą i Adamem na czele. Była kiedyś sesja narzeczeńska , była prezentacja na Youtube , przyszedł czas na reportaż ślubny. Przed Wami mega skrót z 4 dni, które miałem przyjemność spędzić w Madzi rodzinnych częstochowskich stronach.
A co robi fotograf kiedy nie fotografuje ?

Trochę modelujeTrochę tańczy


Ale ogólnie dobrze się bawi ;)Kochani !!! Dzięki Wam jeszcze raz za wspaniale spędzony czas. Za te cudowne 4 dni. Za zdjęcia, które bez Was by nie powstały. Pozostańcie szczęśliwi !!!

Tags: , , , , , , , , ,

Like this post? Share it!

 • Tweet
 • Facebook

6 Responses to “Madzia i Adam – czyli brat się żeni !”

 1. Anonymous pisze:

  Ja równierz spedziłam tam wspaniałe 4 dni, a dzieki Tobie i temu reortażowi łatwo wracam pamięcią do każdej spędzonej tam chwili, super uchwycone momenty i zatrzymane w kadrach emocje

  Twoja Małżowinka
  Kocham Cię :*

 2. Anonymous pisze:

  Uchwycić tak piękne chwile jest wielką sztuką a jeszcze większą jest zrobić takie fotki jakie oglądałem u ciebie na twojej stronie — Pozdrawiam— Jul-13

 3. Iza Górska pisze:

  Wiele świetnie złapanych momentów, fantastycznie podpatrzone rzeczy (jak choćby ta "brama niebios" w kościele), wesele pełne emocji. Bardzo mi się podoba. Plener również bdb!. Pozdrawiam!

 4. Magdalena pisze:

  Piękny ślub, wspaniałe przyjęcie i zabawa weselna, wyjatkowi goście i dech zapierające zdjęcia… Ten dzień był dla nas jednym z najpiękniejszych dni w życiu, dziękujemy Krzysiek za uchwycenie tych cudownych chwil w tak pięknych kadrach.
  Dziękujemy również Tobie i Ani oraz wszystkim gościom za klimat jaki storzyliście i niezapomnianą zabawę. Bez Was te wspomnienia nie były by takie piękne.
  Magdalena i Adam Kisała :)

 5. Anonymous pisze:

  a i ja tam byłam miód i wino piłam…. i potwierdzam wszystko co do tej pory zostało napisane. Wesele pierwsza klasa, cudowna para młoda a zdjęcia poprostu rewelacja.
  No cóż bracie fotografie, twój brat Adam ma chyba lepszy reportaż ślubny od ciebie :))))

  Madziu i Adamie – wszystkiego najlepszego, !!!!
  Błaszczyki

 6. Aśka K. pisze:

  No rewelacja!!! Zresztą tak samo jak sesja narzeczeńska. Zresztą Madzia to przecież idealna modelka:) a razem z mężem wyglądacie super :) I serdecznie Was pozdrawiam

Leave a Reply


*

 

All Images Copyright Pracownia Fotografii Artystycznej Krzysztof Kisała | Blog Theme Created by LJP & SLR Lounge