Profile Picture

Pracownia Fotografii Artystycznej Krzysztof Kisała

Witamy na naszym blogu ! Zajmujemy się utrwalaniem na fotografiach pięknych chwil Waszego życia. Reportaże ślubne, sesje noworodków, sesje rodzinne i dzieciaczków starszych to coś czym żyjemy :) Jeżeli chcielibyście skorzystać z naszych usług fotograficznych to zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT :) Zdjęcia wykonujemy głównie w takich miastach jak Wałbrzych, Świdnica, Wrocław, Legnica i Jelenia Góra, jednak bardzo często również w najdalszych zakątkach Polski :) Mamy nadzieję, że miło spędzicie tu czas.

Post noworoczny

Witam wszystkich w Nowym Roku ;)

Poprzedni był dla mnie rokiem niezwykłym. To w nim zdałem sobie sprawę co chcę w życiu tak naprawdę robić, a robić chcę zdjęcia. To w nim poznałem wielu wspaniałych fotografów, którzy pomogli mi być dziś kimś, kim bez nich bym nie był. To dzięki nim patrząc przez obiektyw staram się widzieć więcej niż widziałem do tej pory.
Chciałbym wszystkim,którzy byli ze mną podziękować za ten 2009 rok. Życzę również wszystkiego dobrego w tym Nowym 2010. Spełnienia marzeń, samych radości, ciepła rodzinnego, oraz żebyśmy zawsze pozostawali sobą.
Przy okazji wrzucam kilka zdjęć z końca listopada. Może mało noworoczne, ale bardzo lubię tą sesję i chciałem się z Wami podzielić kilkoma kadrami z tego dnia.
Pozdrawiam
KK

Tags: , ,

Like this post? Share it!

 • Tweet
 • Facebook

6 Responses to “Post noworoczny”

 1. Magda i Paweł Paśnik pisze:

  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku;) A zdjęcie nr 1 naj;)

 2. MAŁGORZATA STĘPIEŃ pisze:

  pięknie!

 3. Michał pisze:

  No to do dzieła :-) Czekamy na kolejne zdjęcia. Te co są, już się podobają.

 4. kisałak pisze:

  Wszystkim bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarz ;)
  pozdrawiam
  Krzysiek

 5. tynka78 pisze:

  fajna seria :)

 6. Prosens pisze:

  świetne zdjęcia! 1 i 3 najbardziej mi się spodobały!

Leave a Reply


*

 

All Images Copyright Pracownia Fotografii Artystycznej Krzysztof Kisała | Blog Theme Created by LJP & SLR Lounge