Profile Picture

Pracownia Fotografii Artystycznej Krzysztof Kisała

Witamy na naszym blogu ! Zajmujemy się utrwalaniem na fotografiach pięknych chwil Waszego życia. Reportaże ślubne, sesje noworodków, sesje rodzinne i dzieciaczków starszych to coś czym żyjemy :) Jeżeli chcielibyście skorzystać z naszych usług fotograficznych to zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT :) Zdjęcia wykonujemy głównie w takich miastach jak Wałbrzych, Świdnica, Wrocław, Legnica i Jelenia Góra, jednak bardzo często również w najdalszych zakątkach Polski :) Mamy nadzieję, że miło spędzicie tu czas.

Wesołych Świąt

Dziś wigilia.
Długo zastanawiałem się co dziś napisać i jakie zdjęcie dodać. Po przeglądnięciu setek blogów postanowiłem, że na pewno nie będzie to choinka, migające światełka, pieczone pierniczki, ani czerwone czapeczki.

Chciałbym wszystkim życzyć wytrwałego dążenia do celu – Aby droga do niego zawsze była prosta i „z góry”, aby zawsze na jej końcu czekało na Was to co sprawi, że będziecie szczęśliwsi.

Wesołych Świąt !

Tags: , ,

Like this post? Share it!

  • Tweet
  • Facebook

2 Responses to “Wesołych Świąt”

  1. Anonymous pisze:

    Oglądam wszystkie zdjęcia, większość z nich bardzo mi się podoba ale to powaliło mnie na kolana:)))

  2. Andrusiewicz pisze:

    dzięki Krzyśku za życzenia, również Tobie w Nowym Roku wszystkiego dobrego i na prawdę niezłe zdjęcie, kadr i obróbka rewelacyjne…

Leave a Reply


*

 

All Images Copyright Pracownia Fotografii Artystycznej Krzysztof Kisała | Blog Theme Created by LJP & SLR Lounge