Profile Picture

Pracownia Fotografii Artystycznej Krzysztof Kisała

Witamy na naszym blogu ! Zajmujemy się utrwalaniem na fotografiach pięknych chwil Waszego życia. Reportaże ślubne, sesje noworodków, sesje rodzinne i dzieciaczków starszych to coś czym żyjemy :) Jeżeli chcielibyście skorzystać z naszych usług fotograficznych to zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT :) Zdjęcia wykonujemy głównie w takich miastach jak Wałbrzych, Świdnica, Wrocław, Legnica i Jelenia Góra, jednak bardzo często również w najdalszych zakątkach Polski :) Mamy nadzieję, że miło spędzicie tu czas.

Lambada -czyli całkiem coś innego

Witam,
Trafiła mi się ostatnio modelka o dość egzotycznej urodzie. Modelka, z którą współpracowało mi się wyśmienicie. Można by rzec, że rozumieliśmy się bez słów.
Wykonywałem sesję zdjęciową pięknej, czarnej, matowej „Lambady”. Zdjęcia na potrzeby katalogowe dla firmy Imex-tuning .
Niestety ze względu na brak odpowiednich dróg nie mogłem w pełni przetestować tego cuda. Mimo iż potrzebuje ona jedynie 3,5 sekundy by się rozpędzić do prędkości 100 km/h to widoczny na zdjęciach parking okazał się za krótki. Nie mogło jednak zabraknąć pamiątkowego zdjęcia. 100 punktów do lansu poproszę ;)

Tags: ,

Like this post? Share it!

 • Tweet
 • Facebook

3 Responses to “Lambada -czyli całkiem coś innego”

 1. papier pisze:

  wypas, extra fura!

 2. Andrusiewicz pisze:

  Pojechałeś, porządna robota

 3. Hubert Kalinowski pisze:

  Z taką laską spędzić całą noc… Ech! :)

Leave a Reply


*

 

All Images Copyright Pracownia Fotografii Artystycznej Krzysztof Kisała | Blog Theme Created by LJP & SLR Lounge