Profile Picture

Pracownia Fotografii Artystycznej Krzysztof Kisała

Witamy na naszym blogu ! Zajmujemy się utrwalaniem na fotografiach pięknych chwil Waszego życia. Reportaże ślubne, sesje noworodków, sesje rodzinne i dzieciaczków starszych to coś czym żyjemy :) Jeżeli chcielibyście skorzystać z naszych usług fotograficznych to zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT :) Zdjęcia wykonujemy głównie w takich miastach jak Wałbrzych, Świdnica, Wrocław, Legnica i Jelenia Góra, jednak bardzo często również w najdalszych zakątkach Polski :) Mamy nadzieję, że miło spędzicie tu czas.

Gosia i Krzysiek (i wrocławskie komary)

Ślub Gosi i Krzyśka odbył się 29 maja. Na plener umówiliśmy się na 2 tygodnie później ze względu na ich wyjazd w podróż poślubną. Z wczorajszej sesji we Wrocławiu oprócz kilku gigabajtów zdjęć przywiozłem masę bąbli po ugryzieniach komarów :/ Mimo to było super ! Piękna para, świetna zabawa, super zdjęcia. Gosię i Krzyśka poznaliście już w tym wątku, lub tym filmiku przy okazji sesji narzeczeńskiej.
Dziś kilka klatek z ich pleneru ślubnego. Niebawem pojawi się więcej z tego magicznego dnia. Zarówno z dnia ślubu jak i pleneru.
Małgosiu i Krzyśku ! Dzięki jeszcze raz za wszystko. Bez Was nie powstałyby te zdjęcia.

Tags: , , , , , , , , ,

Like this post? Share it!

 • Tweet
 • Facebook

3 Responses to “Gosia i Krzysiek (i wrocławskie komary)”

 1. kasia kata pisze:

  cudnie, czekam na więcej!!!pozdrawiam:-)

 2. Małgorzata pisze:

  Zobaczyłam pierwsze zdjęcie i stwierdziłam, że już żadne go nie przebije, a potem zobaczyłam jeszcze drugie i trzecie…Sama sobie ich zazdroszczę!

  Jeśli jeszcze jakaś para się waha (choć nie sądzę), to dodam, że dyskrecja podczas ceremonii i wesela gwarantowana, a dobra zabawa na sesji murowana!

  Dziękujemy!

 3. Ag pisze:

  Ja teeej, i znowu pozamiatałeś… Lubie te Twoje foty pod słońce. Klasa panie ! klasa ! :)

Leave a Reply


*

 

All Images Copyright Pracownia Fotografii Artystycznej Krzysztof Kisała | Blog Theme Created by LJP & SLR Lounge