Profile Picture

Pracownia Fotografii Artystycznej Krzysztof Kisała

Witamy na naszym blogu ! Zajmujemy się utrwalaniem na fotografiach pięknych chwil Waszego życia. Reportaże ślubne, sesje noworodków, sesje rodzinne i dzieciaczków starszych to coś czym żyjemy :) Jeżeli chcielibyście skorzystać z naszych usług fotograficznych to zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego w zakładce KONTAKT :) Zdjęcia wykonujemy głównie w takich miastach jak Wałbrzych, Świdnica, Wrocław, Legnica i Jelenia Góra, jednak bardzo często również w najdalszych zakątkach Polski :) Mamy nadzieję, że miło spędzicie tu czas.

Wiosenne porządki

Termometr za oknem pokazuje +10 C, śnieg spływa z gór potokami, w końcu słychać śpiew ptaków. Dni są coraz dłuższe i cieplejsze. Wiosna! Ta jest niesamowita, gdyż bardzo długo wyczekiwana. Po mroźnej i zdecydowanie za długo trwającej zimie w końcu nadeszła.
Tym samym zabrałem się za wiosenne porządki. Zacząłem od dysku w komputerze. Tak oto trafiłem na zdjęcia z warsztatów fotografii ślubnej w stylu Repoglamour, w których miałem okazję uczestniczyć w Lipcu zeszłego roku. Warsztaty prowadzone przez Kalinę i Adama , otworzyły mi oczy, uświadomiły wiele spraw, jak choćby to, że zdjęcia czasem muszą dojrzeć. Może nie 7 miesięcy jak te, ale w tym czasie również moje „patrzenie” się zmieniło.
Oto kilka klatek, których wcześniej nigdy i nigdzie nie publikowałem.
Zapraszam


Tags: , , , , , , ,

Like this post? Share it!

 • Tweet
 • Facebook

5 Responses to “Wiosenne porządki”

 1. OnaOn Studio pisze:

  I słusznie, że je pokazałeś, bo warte są uwagi. Uważam, że wręcz najlepsze z Twojej warsztatowej grupy:)
  A do zdjęć warto zaglądać co jakiś czas, bo nigdy nie wiadomo w jaki sposób się na nie spojrzy i co zobaczy:)

 2. Bartek Witek pisze:

  Zdjęcie z biegnącą panną młodą jest piękne!

 3. kisałak pisze:

  Madzia Paweł – dzięki za te słowa, teraj już to wiem, dzięki Bogu nie usunąłem tych klatek z dysku ;)
  Bartek – dziękuję ;)

 4. Anonymous pisze:

  Wyglądają bardzo profesjonalnie. Szczególnie zwróciła uwagę naturalność obojga "młodych". Świetnie uchwycone. Gratuluję.

 5. Anonymous pisze:

  Przesliczne fotki! Poprostu rewelacja. szkoda że drugi raz do slubu nie pójdziemy, bo napewno wybrali byśmy tego ARTYSTę!

Leave a Reply


*

 

All Images Copyright Pracownia Fotografii Artystycznej Krzysztof Kisała | Blog Theme Created by LJP & SLR Lounge